Aleksander Vuçiq: Këto 3 gjëra po i kërkohen Serbisë, njëra lidhet me Kosovën

Aleksander Vuçiq: Këto 3 gjëra po i kërkohen Serbisë, njëra lidhet me Kosovën Lajme Gazeta Express…

VIDEO/ Xheorxhina i çudit të gjithë, sfilatë në Paris e veshur me një fustan të… Kristiano Ronaldos

Georgina Rodríguez e ka çuar modën në një nivel tjetër. Modelja ka parakaluar në Javën e…

Ushtari ukrainas pretendon se filmoi UFO-n: Anija qëndronte e palëvizshme në ajër, ishte më e madhe se Empire State Building (VIDEO) – Shekulli

Ushtari ukrainas pretendon se filmoi UFO-n: Anija qëndronte e palëvizshme në ajër, ishte më e madhe…

Pensionet: Çfarë pritet në referendumin e 3 marsit të Zvicrës?

Pensionet: Çfarë pritet në referendumin e 3 marsit të Zvicrës? Lajme Gazeta Express 02/03/2024 7:39 E…

Antenat e celularëve që shkatërruan provat e fabrikuara të procesit Beleri – 24 ore

Sa më shumë thellohesh në dosjen e gjyqit të Fredi Belerit, aq më tepër e kupton…

Avokati i Krasniqit pretendon se shkak i arrestimit të tij janë disa persona që morën viza si sportistë  

Avokati i Krasniqit pretendon se shkak i arrestimit të tij janë disa persona që morën viza…

Çfarë është gjuha? – 24 ore

Nga EQEREM ÇABEJ Gjuha pasqyron një kombësi, ajo është pasqyra më e qartë e një kombësie…

VIDEO/ Dëme të mëdha materiale në zonë dhe përreth, çfarë la pas shpërthimi i fuqishëm në Lushnjë  

Shpërthimi i fuqishëm në Lushnjë, përveç dy viktimave dhe 7 të plagosurve, la pas dhe dëme…

“Diktatura e Putinit nuk do të mbijetojë”- Kasparov: Rusia mund t’i humbasë disa territore, nëse s’e fiton luftën në Ukrainë

Lideri opozitar rus në mërgim dhe bashkëthemeluesi i Forumit Rusia e Lirë, Garry Kasparov, tha për…

Nga Shtëpia e Bardhë te Kina dhe vendet e rajonit, vrasja e 112 palestinezëve në Gaza nxit reagime të ashpra ndaj Izraelit – Shekulli

Nga Shtëpia e Bardhë te Kina dhe vendet e rajonit, vrasja e 112 palestinezëve në Gaza…

Shpërthimi i fortë në Lushnjë pasi vinçi ra në kontakt me tensionin e lartë, 2 të vdekur dhe 7 të plagosur, mes tyre deputeti i PS (VIDEO) – Shekulli

Shpërthimi i fortë në Lushnjë pasi vinçi ra në kontakt me tensionin e lartë, 2 të…

RTK ndalon Ndërpritet transmetimi i emisionit të Adelina Ismailit në RTK

RTK ndalon Ndërpritet transmetimi i emisionit të Adelina Ismailit në RTK Yjet Gazeta Express 01/03/2024 19:48…

Një i vdekur dhe katër të lënduar rëndë nga shpërthimi në Lushnje, mes tyre edhe deputeti i PS-së. Balla mbërrin në vendngjarje

Një shpërthim i fuqishëm në një ndërtesë në Lushnje ka shkaktuar një viktimë dhe plagosur rëndë…

Konjufca: Pas 24 shtatorit, gjëja më absurde është që Kosovës t’i vazhdohen masat

Konjufca: Pas 24 shtatorit, gjëja më absurde është që Kosovës t’i vazhdohen masat Lajme Gazeta Express…

Leao drejt PSG-së, Enrike flet për portugezin: Mos është ndonjë këngëtar?

“Çfarë mendoj unë për Leaon? Kush është? Ndonjë këngëtar?”. Fjalia i përket Luis Enrikes gjatë konferencës…

Ganimete Krivanjeva ka katër vite që vuan nga një sëmundje e rëndë, ka nevojë për ndihmën tuaj

Ganimete Krivanjeva ka katër vite që vuan nga një sëmundje e rëndë, ka nevojë për ndihmën…

Hill e mbështet Lajçakun edhe pse thotë se disa ankohen ndaj tij

Hill e mbështet Lajçakun edhe pse thotë se disa ankohen ndaj tij Lajme Gazeta Express 29/02/2024…

“Ça roli luan këtu?”- Prania e Aleks Soros në samite, Lubonja: Janë interesa ekonomike, gjeopolitike të Amerikës, por jo të Shqipërisë. Rama e ka kthyer pjesë të pushtetit

I pranishëm në samitet e organizuara në Tiranë, ishte edhe Alex Soros, djali i multimiliaderit, George…

“Samiti i parë ishte spektakël politik, sicili politikan kishte përfitimet veta”- Lubonja: Ja pse Kurti nuk ishte në Tiranë

Ditën e sotme (29 shkurt) në Tiranë u mbaj Samiti për Rajonin, ku ajo që ra…

Këto janë simptomat që paralajmërojnë për atak kardiak te femrat

Këto janë simptomat që paralajmërojnë për atak kardiak te femrat Keshilla Mjekësore Gazeta Express 29/02/2024 19:26…

Ish-missi akuzon ish-bashkëshortin për dhunë dhe zbulon fotografitë: Më rrahu në Sarandë, një ditë para ditëlindjes së vajzës – Shekulli

Ish-missi akuzon ish-bashkëshortin për dhunë dhe zbulon fotografitë: Më rrahu në Sarandë, një ditë para ditëlindjes…